Kanadská atletka získává bronzovou medaili a stává se virální díky odvážné oslavě (Foto: Reprodukce/Instagram)

Minulou středu (7.) Alysha Newman získala bronzovou medaili pro Kanadu ve skoku o tyči. Nicméně, na titulní stránce se objevila z jiného důvodu.

+ Transmuž mluví o těhotenství po genderové tranzici: “Říkají, že jsem to udělal, abych upoutal pozornost”

Poté, co skončila na třetím místě v soutěži ve skoku o tyči a stala se první medailistkou ve skoku o tyči pro Kanadu za 112 let, oslavila Newman své vítězství twerkem před publikem na Stade de France v Paříži.

Její pokus dosáhl výšky 4,85 metru, čímž vytvořila národní rekord, což je pro Newman zvláštní úspěch, protože se v předchozích dvou olympijských hrách, Rio 2016 a Tokio 2020, nedokázala kvalifikovat do finále.

Její oslava začala ještě předtím, než dopadla na přistávací plochu, když běžela v euforii a poté si dala pauzu, aby divákům předvedla svůj tanec. Kromě sportovních úspěchů vytváří atletka obsah pro dospělé na webové stránce s předplatným.

Foto a video: Instagram @alyshanewman a X @cryptostonk2. Tento obsah byl vytvořen s pomocí AI a revidován redakčním týmem.